welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Colored Shell, Predhë, Gjethe, asnjë, ngjyra të përziera, approx 10x6mm, : 14.1Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120712113428
  • Size:approx 10x6mm
  • Blera:311 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 14.64 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 36 copë.

Product Details

  • Length: përafërsisht 14.1Inç
  • Pesha: 136.00 G
  • Formë: Gjethe
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.