welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore White Shell, Romb, asnjë, e bardhë, 18x3mm, : 2mm, :15.5Inç, 24PC/Fije floku, 15.5Inç,

 • No Item:111221171151
 • Size:18x3mm
 • Blera:304 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:24/Fije floku
 • Çmimi:US$ 0.66 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: 15.5Inç
 • Pesha: 30.00 G
 • Formë: Romb
 • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.