welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Deti Shell, Predhë, Petull e ëmbël në formë gjevreku, natyror, asnjë, e bardhë, 24x3mm, : 1mm, : 15Inç, 16PC/Fije floku, 15Inç,

 • No Item:130606175245
 • Size:24x3mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 16PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 0.77 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 45.30 G
 • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.