welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Beads opal, Deti Opal, Round, asnjë, blu, 4-4.5mm, : 0.5mm, :15.5Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130329172420
 • Size:4-4.5mm
 • Blera:303 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 9.61 /Shumë

Përshkrim

Përafërsisht 1 104 fije floku PC.

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Length: 15.5Inç
 • Pesha: 35.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: blu
 • Vepra artizanale:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.