welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads kuarc bizhuteri, Rose kuarc, Kthesë, asnjë, 10x20mm, : 1.5mm, :15.5Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:121221221706
  • Size:10x20mm
  • Blera:311 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.21 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 19 copë.

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Length: 15.5Inç
  • Pesha: 377.50 G
  • Formë: Kthesë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.