welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads kuarc bizhuteri, Ametist, Drejtkëndësh, natyror, 12.50x4.50x4.50mm, : 1.5mm, : 16Inç, 32PC/Fije floku, 16Inç,

  • No Item:120731211624
  • Size:12.50x4.50x4.50mm
  • Blera:344 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 32PC/Fije floku
Ulje Sasia Çmimeve(US $Fije floku)
1-9 10-30 30+
1.32 1.1 1.05

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Length: përafërsisht 16Inç
  • Pesha: 18.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.