welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Beads kuarc bizhuteri, 8mm, : 1mm, : 15.5Inç, 48PC/Fije floku, 15.5Inç,

  • No Item:111215114847
  • Size:8mm
  • Blera:357 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 48/Fije floku
Ulje Sasia Çmimeve(US $Fije floku)
1-9 10-30 30+
1.85 1.54  1.39 1.54  1.32

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 38.00 G
  • Formë: Round
  • Ngjyrë: rozë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.