welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Dashuri Rose Beads agat, Rose agat, Round, asnjë, makinë faceted & shirit, 8mm, : 1-1.5mm, :15Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121225113549
 • Size:8mm
 • Blera:307 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 23.18  US$ 20.86/Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 48 copë.

Product Details

 • Vrima: 1-1.5 MM
 • Length: 15Inç
 • Pesha: 346.00 G
 • Formë: Round
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.