welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rajs Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Oriz, natyror, blu, Një, 8-9mm, : 0.8mm, :15Inç, 15Inç,

 • No Item:120718173603
 • Size:8-9mm
 • Blera:575 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 1.35 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 15Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 50.00 G
 • Formë: Oriz
 • Ngjyrë: blu
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.