welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Kuq Natyrore agat, Red agat, Round, natyror, asnjë, 14mm, : 2mm, :15.7Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130525172702
 • Size:14mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.57 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: 15.7Inç
 • Pesha: 780.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.