welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Kuq Natyrore agat, Red agat, Daulle, ngjyrë platin praruar, asnjë, 10.50x15mm, : 4mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130424151128
  • Size:10.50x15mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 12.81 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4 MM
  • Pesha: 20.00 G
  • Formë: Daulle
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.