welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Kuq Natyrore agat, Round, asnjë, asnjë, Një, 8mm, : 1.5mm, :15Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130402113558
  • Size:8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 15.37 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 47 PC.

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Length: 15Inç
  • Cilësia: AGrade
  • Pesha: 354.00 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.