welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore kuarc, Rose kuarc, with Alloy zink, Shape përziera, ngjyrë ari praruar, asnjë, 27x54-23x60mm, : 10x6mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130513165757
  • Size:27x54-23x60mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 31.71 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 10X6 MM
  • Pesha: 2480.00 G
  • Formë: Shape përziera
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.