welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore kuarc, Rose kuarc, with Alloy zink, Nuggets, ngjyrë platin praruar, faceted, 27x46-25x49mm, : 10x6mm, 20PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130513160834
 • Size:27x46-25x49mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 63.42 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 10X6 MM
 • Pesha: 1100.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.