welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore kuarc, Kuarc qartë, Nuggets, natyror, asnjë, 32x63x30mm, : 5mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130503163230
  • Size:32x63x30mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 32.93 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 5 MM
  • Pesha: 668.00 G
  • Formë: Nuggets
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.