welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore kuarc, Rose kuarc, Bretkocë, ngjyrë platin praruar, asnjë, 28x44x10mm, : 4.5x7mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130503144446
  • Size:28x44x10mm
  • Blera:302 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4.5X7 MM
  • Pesha: 185.00 G
  • Formë: Bretkocë
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.