welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore kuarc, Rose kuarc, with Tunxh, Syri kali, ngjyrë platin praruar, asnjë, 16x31x9mm, : 3x2mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130429154055
  • Size:16x31x9mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 3X2 MM
  • Pesha: 180.00 G
  • Formë: Syri kali
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.