welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Purple agat, Oval Flat, asnjë, 25x40x7mm, : 2mm, :16Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130302153018
  • Size:25x40x7mm
  • Blera:303 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 30.74 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 9 PC.

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 1025.00 G
  • Formë: Oval Flat

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.