welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Beads, Moss Agate, Round, asnjë, asnjë, 6mm, : 1mm, :15.5Inç, 20Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:121217184641
  • Size:6mm
  • Blera:312 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht 65 fillesë PC

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: 15.5Inç
  • Pesha: 423.00 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.