welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Beads opal, Deti Opal, Kub, asnjë, 4x4x4mm, : 1mm, : 15.5Inç, 73PC/Fije floku, 15.5Inç,

  • No Item:120731180915
  • Size:4x4x4mm
  • Blera:412 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 73PC/Fije floku
Ulje Sasia Çmimeve(US $Fije floku)
1-9 10-30 30+
1.24 1.03 0.98

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 15.00 G
  • Formë: Kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.