welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Beads bizhuteri gur i çmuar, Lavë, Round, natyror, 12mm, : 15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120309181241
  • Size:12mm
  • Blera:548 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
Ulje Sasia Çmimeve(US $Shumë)
1-9 10-30 30+
16.39 13.66  12.43 13.66  11.81

Përshkrim

1 përafërsisht 33 copë fije floku

Product Details

  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 815.00 G
  • Formë: Round
  • Vepra artizanale: natyror
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.