welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Indian agat, Trapez, natyror, asnjë, 28x35x6.50mm, : 2mm, 20PC/Qese, Qese

  • No Item:130111145732
  • Size:28x35x6.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Qese
  • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 230.00 G
  • Formë: Trapez
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.