welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Grey varëse agat, Grey agat, Gjethe, asnjë, 39.20x60.80x6.50mm, : 2.2mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:130116181359
  • Size:39.20x60.80x6.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2.2 MM
  • Pesha: 110.00 G
  • Formë: Gjethe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.