welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Grey varëse agat, Grey agat, Nuggets, asnjë, shirit, 40.20x45x9.20mm, : 1.8mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:130116180712
  • Size:40.20x45x9.20mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.8 MM
  • Pesha: 130.00 G
  • Formë: Nuggets
  • Efekt: shirit

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.