welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Detit të Jugut Beads Shell, Predhë, Lot, i praruar, asnjë, lotus kuqe, 7x14mm, : 1mm, :16Inç, 30PC/Fije floku, 16Inç,

 • No Item:130302150328
 • Size:7x14mm
 • Blera:303 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:30PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 6.1 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 16Inç
 • Pesha: 31.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: lotus kuqe
 • Vepra artizanale: i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.