welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore ujërave të ëmbla Pearl gjerdan, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Thread elastik & Kristal & Tunxh, Shape Tjera, natyror, asnjë, 9-10mm, :7.5Inç, 12Fillesat/Qese, Qese

  • No Item:130519171408
  • Size:9-10mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:12Fillesat/Qese
  • Çmimi:US$ 23.42 /Qese

Product Details

  • Length: 7.5Inç
  • Pesha: 240.00 G
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.