welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Nuggets, natyror, e bardhë, 6-9mm, : 55Inç, 55Inç,

  • No Item:130425180055
  • Size:6-9mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 9.76 /Fije floku

Product Details

  • Length: përafërsisht 55Inç
  • Pesha: 66.00 G
  • Ngjyrë: e bardhë
  • Vepra artizanale: natyror
  • Efekt: 2-fije floku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.