welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Natyrore ujërave të ëmbla Pearl gjerdan, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, ngjyra të përziera, Një, 9-10mm, :32Inç, 32Inç,

 • No Item:120420164954
 • Size:9-10mm
 • Blera:751 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 2.44  US$ 1.96/Fije floku

Product Details

 • Length: 32Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 65.00 G
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.