welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Seed Glass Beads, Nuggets, natyror, rozë, 5-6mm, :17Inç, 7.5Inç, I vendosur

 • No Item:120423154719
 • Size:5-6mm
 • Blera:1596 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 3.79  US$ 3.67/I vendosur

Product Details

 • Length: 17, 7.5Inç
 • Pesha: 50.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: rozë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.