welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Shape Tjera, asnjë, asnjë, 8-10mm, 20-22mm, 10Palë/Qese, Qese

  • No Item:120511160006
  • Size:8-10mm, 20-22mm
  • Blera:808 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Palë/Qese
  • Çmimi:US$ 6.1 /Qese

Product Details

  • Pesha: 31.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.