welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Diamant i rremë, Shape Tjera, asnjë, e bardhë, 6-7mm, 39-42mm, :10, 10Çiftet/Qese, Qese

  • No Item:120511114624
  • Size:6-7mm, 39-42mm
  • Blera:584 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Çiftet/Qese
  • Çmimi:US$ 12.2 /Qese

Product Details

  • Length: 10
  • Pesha: 45.00 G
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.