welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pearl ujërave të ëmbla karficë, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Petull e ëmbël në formë gjevreku, e bardhë, 7-8mm, PC

  • No Item:120423113905
  • Size:7-8mm
  • Blera:449 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 1.96 /PC

Product Details

  • Pesha: 12.30 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.