welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Ujërave të ëmbla Pearl gjerdan Zinxhiri tunxh, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Diamant i rremë & Tunxh, Lot, natyror, vjollcë, 6-7mm, :16.5Inç, 16.5Inç,

 • No Item:120511115548
 • Size:6-7mm
 • Blera:534 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 1.47  US$ 1.32/Fije floku

Product Details

 • Length: 16.5Inç
 • Pesha: 6.60 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: vjollcë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.