welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kërcitje Beads Zjarri agat, Round, asnjë, faceted, 14mm, : 1.5mm, :14.5Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130412154119
 • Size:14mm
 • Blera:303 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 15.37 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 27 PC.

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: 14.5Inç
 • Pesha: 488.00 G
 • Formë: Round
 • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.