welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kërcitje Beads Zjarri agat, YouTube Fire agat, Rondelle, natyror, 10.5-12x15-16mm, : 2mm, : 15Inç, 2Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121108093727
 • Size:10.5-12x15-16mm
 • Blera:324 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:2Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 10.1 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 33 copë.

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 251.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.