welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Pearl ujërave të ëmbla, Pearl ujërave të ëmbla kulturuar Nucleated, with Alloy zink, Nuggets, natyror, e bardhë, 15x26x16mm, : 4x4mm, PC

 • No Item:120423114929
 • Size:15x26x16mm
 • Blera:421 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 0.86 /PC

Product Details

 • Vrima: 4X4 MM
 • Pesha: 3.70 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.