welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Diamant i rremë & Tunxh, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, asnjë, 11x28.5x9mm, 20x27.5x12mm, 10x17x8.5mm, :6.5, :16.5Inç, 5Sets/Qese, Qese

 • No Item:130519153337
 • Size:11x28.5x9mm, 20x27.5x12mm, 10x17x8.5mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Sets/Qese
 • Çmimi:US$ 14.64 /Qese

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 6.5 Ring Size Chart
  • USA: 6.5
  • UK:
  • JPN: 13
  • ESP: 13.25
  • Insidediameter: 16.92(mm)
  • Insidecircumference: 53.1(mm)
 • Length: 16.5Inç
 • Pesha: 50.00 G
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.