welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Predhë, Shape Tjera, natyror, e bardhë, 28x1.5mm, 28x1.5mm, 98x20mm, :20.5Inç, I vendosur

  • No Item:130114152123
  • Size:28x1.5mm, 28x1.5mm, 98x20mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 15.86 /I vendosur

Përshkrim

, nikel çojë & kadmium falas

Product Details

  • Length: 20.5Inç
  • Pesha: 100.00 G
  • Ngjyrë: e bardhë
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.