welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Ujërave të ëmbla Pearl Ring Finger, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Diamant i rremë & Tunxh, rozë, 10-11mm, : 18mm, :7.5, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120423104109
 • Size:10-11mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 8.54 /Qese

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 7.5 Ring Size Chart
  • USA: 7.5
  • UK:
  • JPN: 15
  • ESP: 15.75
  • Insidediameter: 17.73(mm)
  • Insidecircumference: 55.7(mm)
 • Vrima: 18 MM
 • Pesha: 50.00 G
 • Ngjyrë: rozë
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.