welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Barok Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, 5-6mm, : 0.8mm, :14.5Inç, 14.5Inç,

  • No Item:120418153850
  • Size:5-6mm
  • Blera:314 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 1.22 /Fije floku

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Length: 14.5Inç
  • Pesha: 22.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.