welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Beads Natyrore Coral, Coral Natyrore, Nuggets, i lyer, portokall, 23x10mm, : 1.5mm, :17Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130406184119
 • Size:23x10mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 58.91  US$ 47.13/Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 20 PC.

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: 17Inç
 • Pesha: 1209.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: portokall
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.