welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Coral, Nuggets, asnjë, kuq pak portokalli, 8-13mm, : 0.5mm, :33Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130406182908
 • Size:8-13mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 7.69 /Shumë

Përshkrim

Përafërsisht 1 320 fije floku PC.

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Length: 33Inç
 • Pesha: 938.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: kuq pak portokalli

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.