welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Beads Natyrore Coral, Coral Natyrore, Nuggets, i lyer, i kuq, 8-13mm, : 0.5mm, :33Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130406182415
 • Size:8-13mm
 • Blera:311 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 7.69  US$ 6.15/Shumë

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Length: 33Inç
 • Pesha: 729.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: i kuq
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.