welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Beads Natyrore Coral, Coral Natyrore, Daulle, i lyer, kuq pak portokalli, 10x12x8mm, : 1mm, :17Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130406181758
 • Size:10x12x8mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 23.05  US$ 18.44/Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 36 PC.

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 17Inç
 • Pesha: 434.00 G
 • Formë: Daulle
 • Ngjyrë: kuq pak portokalli
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.