welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Beads Natyrore Coral, Coral Natyrore, Nuggets, i lyer, portokall, 14mm, : 1mm, :16Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130406180938
 • Size:14mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 46.1  US$ 36.88/Shumë

Përshkrim

1 PC fije floku përafërsisht 32.

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 16Inç
 • Pesha: 1140.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: portokall
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.