welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Beads Natyrore Coral, Coral Natyrore, Rondelle, asnjë, i kuq, 9x6mm, : 0.5mm, :16Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130406175020
 • Size:9x6mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 28.18  US$ 22.54/Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 68 PC.

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Length: 16Inç
 • Pesha: 460.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: i kuq

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.