welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Beads Natyrore Coral, Coral Natyrore, Nuggets, i lyer, i kuq, 6-8x5-6mm, : 0.5mm, :16Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130406174804
 • Size:6-8x5-6mm
 • Blera:306 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 15.37  US$ 12.3/Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 78 PC.

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Length: 16Inç
 • Pesha: 359.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: i kuq
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.