welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Coral, Barbell, asnjë, kuq pak portokalli, 6x3mm, : 0.8mm, :16Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130403125924
  • Size:6x3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Përshkrim

Përafërsisht 1 160 fije floku PC.

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 170.00 G
  • Formë: Barbell
  • Ngjyrë: kuq pak portokalli

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.