welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Glass Beads shalqi, Cherry kuarc, Round, 6mm, : 1.8mm, :15Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121214182816
 • Size:6mm
 • Blera:304 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 19.21 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 63 copë.

Product Details

 • Vrima: 1.8 MM
 • Length: 15Inç
 • Pesha: 167.50 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale:
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.