welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Glass Beads shalqi, Cherry kuarc, Kub, natyror, 4x4x4mm, : 1mm, : 15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:120731212642
 • Size:4x4x4mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
Ulje Sasia Çmimeve(US $Shumë)
1-9 10-30 30+
10.55 8.79 8.35

Përshkrim

1 përafërsisht 92 copë fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 15.5Inç
 • Pesha: 140.00 G
 • Formë: Kub
 • Ngjyrë: Vintage Rose
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.